Otevřeli jsme novou pobočku v Brně

Tento rok jsme pro Vás otevřeli naší novou provozovnu v samotném centru Brna, konkrétně na adrese Středova 94/1 / Veselá , 602 00 , Brno.

V oční optice Naome Brno se můžete těšit na obrovskou nabídku  dioptrických obrub, více než 1000 modelů světoznámých značek, i neznačkových které zhotovíme jak na lékařský předpis, tak i bez předpisu. Navíc nabízíme revoluční metodu měření zraku skenerem DNEye®, který automaticky a vysoce přesně měří chyby nízkého i vysokého řádu u vidění na blízko i na dálku. Tento přístroj zaznamenává mnohem více údajů, než je běžné, což vám v důsledku umožňuje dokonale využít potenciál vašeho zraku. Máme pro Vás připraveny sluneční brýle světoznámých značek,i neznačkových, více než 500 modelů.

Přemísťujeme do této provozovny také sklady našich tří e-shopů STYL-brýle.cz (brýle Ray Ban), SPORT-brýle.cz (brýle Oakley) a ADI-brýle.cz (brýle Adidas). Většinu brýlí těchto značek najdete tedy v Brně a tato naše nová pobočka se tak nově stala také výdejním místem zmíněných e-shopů. 

Více informací o nové pobočce se dozvíte na našem webu v sekci Optika Brno.

Oční optika Naome Brno