Pracovní čočky Rodenstock

Pracujete hodně na počítači, rádi čtete nebo se věnujete svým zálibám? Jistě máte zkušenost s bolestmi hlavy, únavou, pálením očí nebo s bolestmi krční páteře.
Tyto problémy jsou většinou způsobeny výběrem špatného typu brýlí. Brýle na čtení nebo i multifokální brýle nemusí být vždy tou pravou volbou pro Vaše povolání nebo záliby.
Brýle na čtení jsou většinou určeny na vzdálenost 40-60 cm, takže vidíte skvěle na knížku nebo například na navlékání jehel, ale na počítač už mohou být nevyhovující a vy se musíme více naklánět. Multifokální čočky jsou vyvinuty tak, abychom viděli na všechny vzdálenosti. Oblast pro vidění do dálky je široká, ale oblast na střední vzdálenost a na blízko je zúžená, proto mohou nastávat problémy při dlouhodobější práci na blízko.
Ideální řešení tak přinášejí speciální pracovní brýle určené na střední vzdálenost a na blízko. Umožnují Vám pohodlně měnit vzdálenosti, mezi klávesnicí a obrazovkou a přitom máte stále přehled o tom, co se děje v místnosti.
Díky spolupráci s firmou Rodenstock, která našla ideální řešení pro tyto situace, Vám můžeme s radostí představit pracovní čočky Ergo®. Tyto čočky Vám zaručí pohodlné dívání, ať už pracujete na počítači, čtete nebo se věnujete svým koníčkům. Široká zorná pole Vám zaručí uvolněné dívání s přirozeným držením hlavy a těla.