ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Optika Brno

Oční optika Naome Brno

Oční optika NAOME v BrnĚ - naše nová pobočka

Máme pro Vás připraveny špičkové služby a maximální výběr pro každého, odborné a nejpřesnější měření zraku bez čekání. V komfortním a nadstandartním prostředí rádi přivítáme každého z Vás, komu záleží na tom, aby perfektně viděl a skvěle vypadal.

Oční optika Naome přímo v centru Brna na ulici Středova 94/1(roh ulice Veselá/Středova). Věříme, že si naši optiku oblíbíte stejně jako v Uherském Hradišti a Uherském Brodě, kde jsme již tradiční oční optika. V roce 2015 jsme dokonce získali ocenění Optika roku. A na co vše se můžete těšit v naší optice v Brně? Převážně na nejširší nabídku dioptrických, ale také slunečních brýlí těch nejlepších značek i běžných. S výběrem brýlí Vám ochotně poradí náš profesionální personál s dlouholetými zkušenostmi v oboru.

KDE NÁS NAJDETE? KDE SNADNO ZAPARKUJETE?

PARKOVÁNÍ PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY:

Nabízíme každému našemu zákazníkovi, který si u nás zakoupí jakýkoli produkt nad 500,-Kč , proplacení 1 hodiny parkovného v parkovacím domě Domini park (vjezd z ulice Husova), kde vždy pohodlně zaparkujete a odkud je to k nám už jen necelých 100 metrů.

Přesně změříme váš zrak skenerem DNEye

Na základě vynikajících zkušeností z naší optiky v Uh. Hradišti jsme pořídili i do naší brněnské pobočky Skener DNEye. Ten slouží pro automatické a vysoce přesně měření chyby nízkého i vysokého řádu u vidění na blízko i na dálku. A jak takové měření zraku probíhá?

Široká nabídka dioptrických i slunečních brýlí světových značek

V naší oční optice v centru Brna naleznete exkluzivní nabídku světových značek slunečních i dioptrických brýlí a čoček. Naleznete u nás například brýle značky Prada, Mykita, Porsche Design, Fendi, Cazal, Dita, Hugo Boss, Dior a mnoho dalších. Nedílnou součástí naší nabídky jsou také sluneční brýle Ray Ban a sportovní brýle Oakley a Adidas, které můžete zakoupit i v našich internetových obchodech a zdarma si je vyzvednout na pobočce v Brně.

Prada

Prada

 
Prada

Lehce extravagantní osobitý design pro všechny, kdo chtějí být originální a držet krok s módou.

Zavřít
Blackfin

Blackfin

 
Blackfin

Osobité, nadčasové brýle, vyrobené z čistého titanu. Nádherná paleta barevných kombinací a ruční detailní zpracování nemá ve světě brýlí obdoby.

Zavřít
Mykita

Mykita

 
Mykita

Berlínská značka, kterou v České republice máme tu čest zastupovat, již několik let jasně stanovuje tvary, design a barevné provedení brýlí na celém světě.

 

Zavřít
Huggo Boss

Huggo Boss

 
Huggo Boss

Patří mezi nejznámější světové značky. Jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a na jejich kvalitu se můžete spolehnout.

Zavřít
SIllouete

SIllouete

 
SIllouete

Špičkové dioptrické brýle, vyrobeny jsou pečlivě v Rakousku, ve městě Linz. Kovové obruby jsou výhradně z titanu a plastové z patentovaného materiálu SPX-ultralehkého, pevného, antialergického a barevně stabilního.

Zavřít
Cazal

Cazal

 
Cazal

Luxusní brýle celebrit a módních ikon. 

Brýle jsou kompletně vyrobeny v Německu, z čistého titanu.

Zlatá povrchová úprava je ryzí zlato.

Zavřít
Dita

Dita

 
Dita

Luxusní značka ručně vyráběných brýlí z titanu.

Brýle, které vyhledávají celebrity na celém světě.

Brýle jsou vyrobeny v Japonsku.

Zavřít
Bvlgari

Bvlgari

 
Bvlgari

Luxusní značka, kterou znají všichni, komu je blízké špičkové zpracování, zlatnická práce a drahé kameny.

Zavřít
Dior

Dior

 
Dior

Jedna z nejznámějších módních značek.

Jsme hrdí na to, že jsme splnili náročné podmínky

pro prodej a prezentaci značky Dior v naší oční optice.

Zavřít
Tag Heuer

Tag Heuer

 
Tag Heuer

Luxusní legendární značka, která je úzce spojena se špičkovými hodinkami a vozy F1. Vyrobeny jsou ve Francii a nabízí několik konceptů s důrazem na špičkové materiály, funkčnost a trvanlivost.

Zavřít
Porsche Design

Porsche Design

 
Porsche Design

Porsche Design je synonymem „technického luxusu“ – harmonické kombinace designu a luxusu. Nekonvenční, nadčasový a puristický design si své příznivce získává svým špičkovým inovativním standardem. Technické inovace a špičková ruční práce jdou ruku v ruce s nejmodernějšími technologiemi.

Zavřít
Rodenstock

Rodenstock

 
Rodenstock

Kombinace dokonalého designu a špičkových materiálů. Směs zkušeností a inovace, nadčasových moderních tvarů, dokonale padnoucího designu a špičkové funkčnosti.

Zavřít
Oakley

Oakley

 
Oakley

Oakley překračuje hranice přesnosti, vášně a kreativity, aby vytvořila brýle jak pro světové sportovce, tak i pro všechny aktivní spotřebitele. Výrobky a technologie Oakley poskytují nejen nesrovnatelnou funkčnost a kvalitu, ale úplně předefinovaly kategorii sportovních brýlí. Brýle značky Oakley můžete zakoupit i v našem internetovém obchodě OAK-brýle.cz.

Zavřít
Adidas

Adidas

 
Adidas

Špičkové sportovní brýle Adidas jsou vyrobeny v Rakousku, ve městě Linz v mateřské firmě Silhouette. Jsou vyrobeny extrémně odolného a lehkého materiálu SPX. Nabízíme největší výběr modelů v České republice jak v kamenných prodejnách, tak na našem eshopu ADI-brýle.cz.

Zavřít
Ray Ban

Ray Ban

 
Ray Ban

Než se staly nepostradatelným módním doplňkem slavných, nosili je američtí piloti. Letadla létala stále výš a letci si stěžovali na nebezpečné oslňování sluncem. Proti jim na míru soukromá firma vyrobila nový typ slunečních brýlí Ray Ban. Piloti si ho velmi oblíbili, protože speciální zelená skla chránila oči před přílišným světlem a zároveň nezkreslovala vidění. Brýle Ray Ban můžete zakoupit i v našem e-shopu RB-brýle.cz

Zavřít
Jaguar

Jaguar

 
Jaguar

Skvělé pánské brýle, vyrobené v Německu. Značka evokuje třeba i nesplněný sen mnoha mužů. Brýle Jaguar může mít každý.

Zavřít
Bogner

Bogner

 
Bogner

Dioptrické a sluneční brýle Bogner zaujmou svým dokonale sportovně-elegantním designem, vysokou kvalitou materiálů, provedením a decentně sladěnými, přesto však pozornost upoutávajícími barevnými kombinacemi. Portfólio brýlí zahrnuje kolekci „Bogner Eyes Collection“ a také vybrané styly „Bogner Moments Styles“, které jsou přepracováním tradičních modelů inspirovaných ikonami, jež je nosily, např. Maria Bogner.

Zavřít
Chopard

Chopard

 
Chopard

Luxusní šperkařská značka pro každého, komu je blízký čistý a elegantní styl, podtržený drahými kameny.

Zavřít

Výdejní místo našich e-shopů

Jak jsme již psali výše, optika Naome v Brně slouží také jako výdejní místo našich e-shopů. Konkrétně se jedná o:

Fotogalerie oční optiky Naome Brno

            ​  

 

Adresa

NAOME oční optika Brno
Středova 94/1 (roh ulice Veselá / Středova)
602 00 Brno tel.: 606 622 373 , 518 323 554

Otevírací doba

Po-pá: 9.00 - 18.00 hod.
So: 9.00 - 12.00 hod.
Ne: Zavřeno