ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

250 000 jedinečných okamžiků

Oči vykonají až 250 000 pohybů za den, to znamená čtvrt milionu jedinečných okamžiků, ve kterých můžete vidět lépe než kdykoliv předtím.  

Oči jsou v neustálém pohybu. Ve skutečnosti lidské oko vykoná až 250 000 pohybů denně. Biometrické progresivní čočky Rodenstock pomáhají oku vidět v každém z těchto okamžiků ostřejší, a to na různé vzdálenosti a za všech světelných situací. Současně s ostrým viděním je nutné zajistit i perfektní orientaci v prostoru, abychom se cítili bezpečně. To je možné díky individuálnímu měření očí, které poskytují partnerské oční optiky společnosti Rodenstock a jejich zkušení a proškolení odborníci na mnoha místech v ČR.  Měření je zajištěno pomocí nejmodernější technologie, přístrojem DNEye® Scanner.  

Cesta k progresivním čočkám na míru. 

Progresivní brýlová čočka umožní nositeli vidět na všechny vzdálenosti, na blízko, střední vzdálenost i do dálky. Je vhodným řešením pro nositele brýlí, kteří kromě obecných zrakových vad trpí vetchozrakostí související s věkem (neostré vidění na blízko). Po překročení 45. roku života začne lidské oko ztrácet schopnost akomodovat (zaostřovat) do blízka. Nastupuje presbyopie neboli vetchozrakost. Nejčastěji se projeví tím, že malá písmenka v textu jsou rozmazaná, ale lze je přečíst, pokud text od očí oddálíte. Tato vada může být plně kompenzována použitím progresivních čoček. 

 

Pro skutečně ostré vidění ve všech úhlech je nezbytné vyrobit progresivní čočky na míru, do kterých jsou započítány všechny nezbytné parametry konkrétního oka. Skutečným pomocníkem v tomto měření je DNEye® Scanner, přístroj, kde na základě jím změřených dat je vytvořen individuální biometrický model oka, který odpovídá dané měřené osobě, jež tyto brýlové čočky bude nosit. Díky patentované technologii jsou komplexní datové záznamy s tisíci měřenými body integrovány přímo do výroby progresivních čoček. 

Rezervace na měření zraku: http://www.naome.cz/rezervace