ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

O Naome

Naši společnost NAOME jsme založili s cílem poskytovat kvalitní služby v oblasti oční optiky. Věříme, že se nám to daří. Snad o tom vypovídá i fakt, že jsme v roce 2015 získali titul Optika roku 2015. Velmi si toho vážíme. Veškeré naše úsilí soustředíme na kvalitu, servis a poctivou práci s důrazem na pečlivý výběr značek a produktů.

Nabízíme velmi kvalitní a komplexní poradenství v oblasti brýlových čoček. Naší prioritou je servis pro zákazníka, který spočívá v tom, že naše služby zakoupením brýlí u nás nekončí. Nabízíme možnost vyměření na nejnovějším přístroji Impressionist, který slouží k tomu, aby byly brýle zhotoveny individuálně , dle konkrétních parametrů zákazníka. Na tomto přístroji vyměříme u klienta přesně v daných vybraných brýlových obrubách potřebné parametry (např. prohnutí brýlové obruby, její sklon, vzdálenost od rohovky atd.) a poté se na základě těchto parametrů zhotoví brýlové čočky naprosto individuálně pouze pro něj. Výsledkem je markantní zlepšení vidění přes zhotovené brýle. 

V našich optikách Naome máme k dispozici více než 2000 modelů značkových i standartních brýlových obrub a více než 1000 modelů značkových i standartních slunečních brýlí.  Více informací k nabídce naleznete v sekci Sortiment.