ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Měření zraku

Připravili jsme pro vás špičkově vybavená optometristická pracoviště, kde vám odborně a přesně změříme vaši dioptrickou vadu. Můžete se na nás obrátit i s aplikací kontaktních čoček.

V provozovně v Uherském Hradišti máme k dispozici pro určení přesné refrakce nejmodernější vyšetřovací jednotku a nejpřesnější přístroje precizní firmy Rodenstock . Zde vám také nabízíme optimalizaci brýlových čoček pomocí nejpřesnějšího přístroje na světě - DNEye Scanneru. Na základě naměřených hodnot z tohoto přístroje a pomocí softwearu pro vás výrobce zhotoví zcela individuální brýlové čočky, akceptující veškeré aberace, odchylky a vady pro vidění za světla i za zhoršených světelných podmínek, které nelze vyhodnotit na žádném jiném přístroji na světě.  

Kontaktní telefon Uh. Hradiště : 608 622 522 , 572 434 452.

V naší nejnovější, moderní provozovně v Brně máme k dispozici pro určení přesné refrakce nejmodernější vyšetřovací jednotku a nejpřesnější přístroje precizní firmy Rodenstock . Zde vám také nabízíme optimalizaci brýlových čoček pomocí nejpřesnějšího přístroje na světě - DNEye Scanneru. Na základě naměřených hodnot z tohoto přístroje a pomocí softwearu pro vás výrobce zhotoví zcela individuální brýlové čočky, akceptující veškeré aberace, odchylky a vady pro vidění za světla i za zhoršených světelných podmínek, které nelze vyhodnotit na žádném jiném přístroji na světě. Exkluzivity tohoto jedinečného zařízení si velmi vážíme. 

Kontaktní telefon Brno:  606 622 373, 518 323 554.

V provozobně v Uherském Brodě disponujeme pracovištěm, vybavěným špičkovými přístroji firmy Rodenstock. Také zde vám  každý pátek přesně změříme vaši korekční vadu, budeme se vám věnovat a výsledkem budou precizně zhotovené brýle, skvěle uvidíte a budete dobře vypadat.  

Kontaktní telefon Uh. Brod: +420 572 631 971.

objednejte si MĚŘENÍ ZRAKU