JSME RODINNÁ OČNÍ OPTIKA NAOME

naše vize

Záleží nám na vašem pohledu na svět. Od prvního dne působení na trhu máme jasnou vizi: přinést vám, našim zákazníkům, individuální přístup a tu nejlepší péči o váš zrak.
Jsme tady pro vás už více než 30 let. Proto věříme, že naše zkušenosti a odborné znalosti v oboru oční optiky a optometrie skutečně uvidíte.

Odborný servis

O vaše brýle se postaráme. Poskytujeme záruční i pozáruční servis na nejvyšší úrovni.

30 let zkušeností

V optice a optometrii máme přehled. Našim zákazníkům pomáháme vidět už více než 30 let.

Profesionální optometristé

Zrak vám u nás změří zkušení a kvalifikovaní optometristé.

špičkové vybavení optik

Individuální čočky s revolučním měřením pomocí DNEye® Scanneru

Poznejte rozdíl nejmodernějších technologií na vlastní oči. Získejte charakteristický otisk vašich očí změřený skenerem DNEye®. Naše měření bere v potaz i velikost zornice a zaznamenává mnohem více údajů než běžné technologie.

01

Profesionální přístup

Užijte si tu nejlepší péči o váš zrak v rukou kvalifikovaných a zkušených optometristů. Díky nejmodernějším technologiím měření získáte přesné a spolehlivé výsledky.

02

B.I.G. VISION®

Každé lidské oko je jedinečné. Proto měříme oči individuálně. S našimi technologiemi změříme tisíce datových bodů a parametrů vašich očí.

03

Přesné výsledky

Po měření přenášíme do výroby více než 7 000 naměřených bodů. Vy se díky tomu na svět budete dívat přes nejpřesněji individuálně vyrobené brýlové čočky, které existují.

OSOBNÍ PŘÍSTUP, KTERÝ UVIDÍTE

V Naome máme oči jen pro vás. Víme totiž, že každý zrak je jedinečný, a tak každému zákazníkovi věnujeme maximální péči. Ať už si jdete pro své úplně první dioptrické brýle, sháníte sluneční brýle na dovolenou nebo potřebujete silnější dioptrie na čtení, vždy se snažíme, abyste měli radost z pohledu na svět.

k nákupu brýlí získáte benefity naome +

Čištění a běžný servis zdarma
Náhradní díly za nákupní ceny
Informace o novinkách a akcích

30 let pečujeme o váš zrak

Tři dekády v oboru optiky a optometrie. Tři dekády rodinné tradice. Tři dekády exkluzivní péče o zrak našich zákazníků. Děkujeme, že jste celou tu cestu s námi. Podívejte se na náš příběh zblízka.

naome milníky

1993

Naše první
optika

Tady to všechno začalo. S myšlenkou nabízet jen to nejlepší. Za poměrně bojových podmínek jsme otevřeli naši první optiku. Brousili jsme výhradně ručně a nabídka obrub byla minimální. I když to byl zpočátku trochu adrenalin, do práce jsme byli zapálení, a to nám vydrželo dodnes.

1996–2006

Otevíráme další pobočky

Těžká práce z počátků začíná nést své ovoce. Pouštíme se do optometrie a zjišťujeme, kolik poboček dokážeme provozovat při zachování té nejlepší péče o naše zákazníky. Pořizujeme první moderní přístroje. Klienti se k nám rádi vracejí a to je pro nás ta největší odměna.

2010–2019

Unikátní
3D měření

Jsme jedni z prvních v ČR, kdo nabízí nejlepší individuální měření zraku pomocí DNEye scanneru. Formuje se náš skvělý tým lidí, kteří tuto práci dělají rádi a na nejvyšší úrovni. Pravidelně absolvujeme odborná školení, abychom se neustále posouvali dál. Získáváme oficiální zastoupení prestižních značek.

2024

Současnost – to nejlepší

Technologie, přístroje, péče… vše se raketově posunulo vpřed a my hrdě nabízíme to nejlepší, co v optice a optometrii existuje. To vše jako 100% rodinná firma s kolektivem zkušených odborníků po boku. V ohnisku našeho zájmu jste a vždy budete vy, naši zákazníci. Nákupem to u nás jen začíná, uvidíte sami.

naše optiky

Navštivte nás v jedné z našich optik a poznejte péči Naome na vlastní oči. Najdete nás ve třech městech: v Brně, Uherském Hradišti a Uherském Brodě.

Adresa

Masarykovo náměstí 201
688 01 Uherský Brod

Otevírací doba

Po–Pá:8:00–17:00
So–Ne:Zavřeno

Adresa

Hradební 1306
686 01 Uherské Hradiště

Otevírací doba

Po–Pá:8:00–18:00
So:9:00–11:00
Ne:Zavřeno

Adresa

Středova 94/1
602 00 Brno

Otevírací doba

Po–Pá:9:00–18:00
So:9:00–12:00
Ne:Zavřeno

Naome+ zdarma k nákupu

Registrujte se a získejte přehled objednávek na e-shopu a informace o novinkách a akcích. Zakoupením brýlí u nás získáváte výhodu Naome+ služby zdarma.

Čištění a běžný servis zdarma
Náhradní díly za nákupní ceny
Registrovat se

Certifikovaná optika s moderní technikou

Oficiální distribuce
nabízených značek

3 kamenné pobočky

Doprava zdarma od 2 000 Kč