ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Dioptrické brýle

Brýle bývají pro mnoho z Vás nepostradatelným pomocníkem, bez kterého si už život nedokážete představit, Brýle Vám pomáhají při práci, zábavě a mnoho dalších činnostech. Dioptrické brýle navíc vytváří určitou image člověka, proto byste neměli zůstávat pozadu za módními trendy a měli byste mít přehled o tom, jaké typy brýlí se aktuálně nosí. A přesně pro tyto případy jsme tady pro Vás. Náš odborný personál Vám vždy ochotně poradí a pomůže s výběrem dioptrických brýlí, a to v jedné z našich optik:

V nabídce máme dámské, pánské a dětské dioptrické brýle.

Dioptrické brýle pro Vás zhotovujeme ze dvou základních komponent:

Brýlové obruby / obroučky

Obruby se liší v použitém materiálu (acetát,plast, slitina kovů, titan,hliník,dřevo...), ale také povrchovou úpravou a mechanickými komponenty. Na základě mnohaletých zkušeností nabízíme obruby výhradně od osvědčených dodavatelů, u kterých garantujeme kvalitu, spolehlivost, ale i perfektní servis. Obruby nabízíme v mnoha cenových hladinách, aby byly dostupné skutečně každému. Hrdě zastupujeme v našem regionu značky: Dior, Rodestock, Jaguar, Porsche Design, Mercedes Benz, Dita, Cazal, Silhouette, Hugo Boss, Prada, Vogue, Ray Ban, Eschenbach, Emporio Armani, Bogner, Jil Sander, Tom Ford, Swarovski, Mykita, Elle, Esprit, Adidas, Oakley a mnoho dalších.

Brýlové korekční čočky

Vývojem brýlových korekčních čoček se zabývá mnoho firem a nabídka je široká. Dnes naprosto převažují plastové brýlové čočky nad minerálními (skleněnými). Na jejich vývoj a zdokonalování byly vynaloženy v předešlích letech velké finanční prostředky. Samozřejmostí jsou povrchové úpravy (tvrzení, antireflex) a v případě potřeby ztenčení tloušťky na minimum. Z těchto důvodů  nabízíme lehké, průzračné a snadno ošetřovatelné brýlové čočky. S jejich výběrem Vám opět odborně poradíme v každé z našich optik. Brýlové korekční čočky nabízíme téměř výhradně od německého výrobce - firmy Rodenstock.

Specializujeme se na špičkové multifokální čočky. Chceme, aby Vaše investice znamenala zásadně to, že uvidíte skvěle a budete se cítit komfortně.

Postup zhotovení dioptrických brýlí

Jakmile se Vám zhorší zrak, vyhledáte očního lékaře nebo optometristu v naší oční optice. Ten Vám odborně změří Vaši dioptrickou (refrakční) vadu. S výsledkem tohoto měření navštívíte jednu z našich očních optik NAOME, kde si společně s naším odborným personálem, si vyberete brýlovou obrubu, vhodnou pro Vaši korekci a zároveň Vám doporučíme nejvhodnější brýlové čočky. Seznámíme Vás s nejnovějšími produkty a poté, kdy se vzájemně domluvíme na všech parametrech, sepíšeme s Vámi zakázku

 

Značkové brýlové čočky Rodenstock - Naome