ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Sluneční brýle

Sluneční brýle jsou pro mnohé z nás, hlavně v letních obdobích, skutečně nezbytným doplňkem . Jeden z hlavních důvodů, proč bychom měli nosit kvalitní sluneční brýle, je ochrana zraku před škodlivým UV zářením. UV neboli ultrafialové záření, které putuje ze slunce , dopadá na rohovku a postupně prochází celým optickým systémem oka. Určité vlnové délky tohoto záření oči postupně poškozují. Poškození nenastane ihned, ale projeví se až později, a proto si lidé mnohdy mylně myslí, že není sebemenší důvod, proč se proti němu nechránit.

Tuto ochranu zajišťují veškeré kvalitní sluneční brýle, jejichž výrobce doloží certifikát ze zkušebny, který dokazuje kvalitu UV filtru naneseného na sluneční brýlové čočce. Z toho vyplývá, že zdaleka ne všechny sluneční brýle, nebo pouze jejich zatmavené sklíčka, ochrání náš zrak proti ultrafialovým paprskům.

Naše oční optika NAOME se zabývá pečlivým výběrem slunečních brýlí, u kterých Vám zaručujeme kvalitní UV filtr. V naší nabídce najdete značky různých cenových hladin:

K prodeji všech výše uvedených značek jsme během uplynulých let, díky kvalitní spolupráci s dodavateli, získali výhradní zastoupení v našem regionu, proto některé z nich jsou dostupné pouze v našich provozovnách oční optiky NAOME. Při výběru Vám velmi rádi a ochotně poradíme, případně brýle individuálně upravíme. Samozřejmostí je záruka a bezplatný servis u všech značek. Naše provozovny: